O nás

SOKOL FALCO s.r.o. je distribuční firmou firmy FALCO SOKOL a.s., která byla založena v r.1993 v Miřeticích pod obch. názvem MVDr. Jiří Sokol – Falco se zaměřením na maloobchod s masem pro zvířata.

V roce 1994 jsme začali s výrobou kusového masa, v té době jsme na trh již dodávali širší sortiment mletých a mražených výrobků pro psy a kočky.

Od roku 1996 sídlíme ve vlastním závodě ve Vížkách u Chrudimi.

Produkujeme více než 50 druhů mražených masových výrobků pro   zvířata, od roku 1998 též cc a 40 druhů výhradně masových konzerv pro domácí mazlíčky, a to ve třech gramážích.

Náš sortiment se rozšířil také o více jak 60 sušených a uzených výrobků a pochoutek z vlastní výroby.

V současné době SOKOL FALCO s.r.o. zajišťuje distribuci masových výrobků pro zvířata po celé ČR a SR. Dodáváme velkoobchodům, maloobchodům, chovatelským stanicím, útulkům, ozbrojeným složkám, veterinárním klinikám a v neposlední řadě i konečným spotřebitelům. Exportujeme též do mnoha států EU, vyrábíme i privátní značky.

Provozujeme i vlastní maloobchodní prodejny v Hlinsku, Miřeticích, Chrudimi a Žďáru nad Sázavou.

Ve všech prodejnách nabízíme veškerý sortiment krmiv pro psy a kočky z vlastní výroby - tj. mražené maso, konzervy, salámy, sušené pamlsky a mnohé další. Dále nabízíme sortiment granulovaných krmiv, doplňková krmiva (vločky, rýže, těstoviny aj.) a krmiva a chovatelské potřeby pro exotické ptáky, akvarijní rybičky, drobné hlodavce, králíky a drůbež.

Od roku 2013 byl spuštěn e-shop na stránkách www.falcokrmiva.com a www.konzervymax.com.

Společnost SOKOL FALCO s.r.o. dodává svým klientům produkty nejvyšší kvality a zajišťuje pro jejich spokojenost ten nejlepší servis. Přesvědčte se sami!